Jakie są firmy produkujące audio?

Na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym, funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w produkcji sprzętu audio. Jedne są bardziej znane, inne zdecydowanie mniej. O istnieniu niektórych, nawet nie zdajemy sobie sprawy, a szkoda, bo czasami warto wybrać sprzęt audio np. soundbary mniej znanej marki, ze względu na jego jakość i cenę.

Jednak nic nie jest stracone. Przedstawiamy kilka firm, które zajmują się produkcją sprzętu audio. Firmy produkujące wzmacniacze, na które warto zwrócić uwagę to Linear Audio Research, Absolutor, ElinsAudio, Abyssound, Amplifon, RCM, czy Audiomatus.

W produkcji kolumn specjalizują się firmy Acuhorn, Harpia Acoustics, BMN, Akkus, Pylon Audio, Audio Academy, Tonsil, Closer Acoustics, ESA, Avcon, Professional Audio Systems, RLS, Studio 16 Hertz, Sundial, czy Wigg Art. Gramofony produkują natomiast dwie polskie firmy Fonica oraz Pre-Audio. Kable do sprzętu audio produkują między innymi takie polskie firmy jak Amparo, Arini Audio, Melodika, Artech, Audiomica Lab, KBL Sound, Audionova oraz Sound Project.

Bardzo ciekawą firmą, zajmującą się produkcją wyjątkowych zestawów głośnikowych, jest VITHONE. To firma, która stawia na bardzo wysoką jakość i niepowtarzalny designe, który idealnie sprawdza się w klubach, restauracjach i kawiarniach. Na uwagę z pewnością zasługuje firma Fonica, która produkuje sprzęt audio skierowany do najbardziej wymagającej grupy klientów.

Firma stawia na najwyższą jakość swoich produktów w połączeniu z ekskluzywną ich oprawą. Ze względu na innowacyjność i nowe rozwiązania, warto zwrócić uwagę na produkty firmy JAF jakubas audio firma, która specjalizuje się w produkcji kolumn głośnikowych..