Devialet

Devialet to zarówno marka, jak i dowód na to, że szalone pomysły są możliwe do urzeczywistnienia. Wystarczą chęci i pomysł. W przypadku tej marki wszystko zaczęło się od połączenia sił trzech miłośników muzyki, którzy postanowili połączyć jakość analogową z cyfrową, za pomocą nowoczesnej konstrukcji. Pomysł ten miał zostać urzeczywistniony za pomocą nowej technologii, która miała zastąpić tą obecną, którą charakteryzowały zniekształcenia oraz niska wydajność.

Udało się to osiągnąć dzięki przełomowemu rozwiązaniu – technologii hybrydowej ADH (Analog Digital Hybrid). Ta technologia skupia w sobie zarówno technologię analogową, jak i cyfrową, jednakże korzysta wyłącznie z ich najlepszych cech. Technologia ta jest wykorzystywana we wszystkich urządzeniach marki Devialet. Pierwsze urządzenie marki Devialet, wykorzystujące technologię hybrydową, powstało w 2009 r.

Był to hybrydowy, analogowo-cyfrowy wzmacniacz, noszący nazwę D-Premier. Po premierze urządzenia przyszła pora na jego masową produkcję. D-Premier zyskał popularność nie tylko ze względu na wykorzystywanie nowych technologii, ale również ze względu na niebanalne wzornictwo. To połączenie sprawiło, że ten wzmacniacz stał się obiektem pożądania większości miłośników muzyki.

W kolejnych latach powstały następne urządzenia marki Devialet, modele 110, 170, 240 i 500, które wykorzystywały jeszcze nowszą i bardziej zaawansowaną technologię. A wszystko z myślą o najwyższej jakości dźwięku. Posiadacze pierwszego urządzenia marki Devialet mieli także możliwość jego zaktualizowania, dzięki temu, że marka udostępnia bezpłatne aktualizacje swoich urządzeń, które sprawiają, że nawet starsze modele sprzętu rozwijają się wraz z rozwojem technologii wykorzystywanych przez markę..