Amplituner z USB

Amplitunery z USB można kupić w bardzo rozpiętym przedziale cenowym. To na, który się zdecydujemy, zależy od nas: naszych możliwości finansowych i oczekiwań względem tego sprzętu. Amplituner z USB można kupić już w cenie około 200,00 zł. W tej cenie polecany jest amplituner SKYTRONIC MP3-USB-SD, posiadający wejścia zarówno USB, jak i SD; odtwarzający z mp3 oraz pendrive’ów. Jest to sprzęt niezbyt zaawansowany technologicznie, jednakże z pewnością sprawdzi się w niewielkich pokojach. Nieco droższym sprzętem, bo kosztującym około 800,00 zł.

, jest AUNA TUBE 65 wzmacniacz lampowy HI-FI MP3-USB-2 X 60W RMS. Oczywiście wyposażony jest on w wejście USB, pozwalające na odtwarzanie plików MP3, a ponadto posiada on zintegrowany odbiornik radiowy, z funkcją RDS. Na ten amplituner warto zdecydować się, gdy oczekuje się solidnego wykonania i jakości w połączeniu z przystępną ceną. Dodatkowo ten sprzęt bardzo ciekawie prezentuje się również od strony wizualnej. Z pewnością będzie ciekawym dodatkiem do niejednego salonu. Pośród amplitunerów, których cena przekracza 1000,00 zł.

można znaleźć już bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, który sprawdzi się nie tylko w celach domowych. Takim amplitunerem jest z pewnością PIONEER VSXS510W, wyposażony w najnowsze rozwiązania. Ten amplituner pozwala na odtwarzanie plików muzycznych w bardzo dużej rozdzielczości. Wyposażony jest w radio internetowe i wiele różnorodnych dekoderów dźwięku. Jeszcze bardziej zaawansowanym amplitunerem jest DENON RCD-N9. Ten sprzęt wyposażony jest w wejście USB, obsługuje Bluetooth, Spotify Connect, radio FM i AM, a ponadto jest zgodny z Windows 8 / RT. Podczas zakupu amplitunera, warto pomyśleć o o dobrym głośniku, w tym przypadku warto kupić np. soundbar.

Za tymi możliwościami idzie jednak dość wysoka cena – prawie 2000,00 zł..